LAJMI I FUNDIT:

Një hovercraft përdoret për të shpëtuar mjellmën e cila kishte ngecur në akullin e liqenit në Michigan

Një hovercraft përdoret për të shpëtuar mjellmën e cila kishte ngecur në akullin e liqenit në Michigan
Reklama

Zyra e një sherifi të Miçiganit përdori një hovercraft për të shpëtuar një mjellmë që ngeci në akullin e sapoformuar në një liqen.

Zyra e Sherifit të Qarkut Oakland tha se Ekipi i saj i Kërkimit dhe Shpëtimit iu përgjigj një raporti nga Liqenit Voorheis në Orion Township ku u tha se një mjellmë kishte ngecur në akull.


Ekipi përdori hovercraft-in për të thyer akullin rreth mjellmës, me shpresën se do t’i jepte një shteg për të notuar në breg, raporton UPI, përcjell Telegrafi.

Por ata në fakt përfunduan duke e kapur zogun me një batanije kur ai mbeti i ngecur në vend.

Mjellma u ngrit përsëri në breg dhe u dorëzua në Kontrollin e Kafshëve të Qarkut Oakland për të marrë trajtim për një dëmtim të dyshuar të këmbës. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Fun
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Seks në rrugë (Video, +18)

Seks në rrugë (Video, +18)

Fun
Dy zogj ‘kivi’ u lindën për herë të parë në kryeqytetin e Zelandës së Re në më shumë se një shekull

Dy zogj ‘kivi’ u lindën për herë të parë në kryeqytetin e Zelandës së Re në më shumë se një shekull

Interesante
Kalo në kategori