0Shares

Nuk është risi që femrat rrahen, por një nokautim të tillë nuk kemi pasur rastin ta shohim deri më sot.

Të gjithë ata që para se të kacafyten më këtë vajzë, fillimisht duhet ta shikojnë videon e postuar më poshtë dhe të mendojnë për pasojat që mund t’i kenë, transmeton Telegrafi.

Në një video të publikuar në internet, shfaqet momenti kur dy vajza pas një fjalosje në plazh, fillojnë të rrahen. Por njërës prej tyre nuk iu nevojiten 10 sekonda që ta nokautojë kundërshtaren me një grusht.

Derisa ajo po bëhej gati ta sulmonte bashkëmoshataren, vajza e zhdërvjellët pa u menduar dy herë e godet me grusht në fytyrë duke e përplasur për tokë pa vetëdije.

Por sikur kjo të mos mjaftonte, ajo më pas ulet pranë saj në tokë dhe fillon të vallëzojë si shenjë poshtërimi, që kurrë nuk duhet ngatërruar me personin e gabuar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)