LAJMI I FUNDIT:

Një grua befason të gjithë, e godet dhe e lë pavetëdije një burrë – në mes të turmës (Video)

Një grua befason të gjithë, e godet dhe e lë pavetëdije një burrë – në mes të turmës (Video)

Kjo video tronditëse tregon momentin kur një grua e re godet një burrë me një goditje në kokë gjatë një feste në Karolinën e Jugut.

Reklama

Në pamje, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, shfaqet një burrë duke hedhur një djalë të ri në tokë, ndërsa një numër dëshmitarësh mblidhen rreth çiftit në festivalin Folly Gras në Folly Beach.

E Taylor Renee Nealey, që është arrestuar, duket sikur ecën para burrave dhe fillon të godasë njërin prej tyre.

Ajo tërhiqet nga pjesëmarrësit tjerë, por refuzon të heqë dorë.

Pasi ka debatuar me një numër njerëzish, ajo edhe njëherë duket se e godet atë – këtë herë duke e lënë pa vetëdije.

Ndërkohë, dëshmitarë e habitur dëgjohen duke thënë: ‘Ajo e shkelmoi! Ajo e goditi atë! Ajo e rrëzoi atë’. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Brenda ‘pallatit fantazmë’ të braktisur në Bali, të cilin vendasit e shmangin dëshpërimisht për shkak të shpirtrave

Brenda ‘pallatit fantazmë’ të braktisur në Bali, të cilin vendasit e shmangin dëshpërimisht për shkak të shpirtrave

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Interesante
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Përpiu tri bretkosa për ‘shërim’, i nxjerrin nga gjoksi parazitin e gjatë 13 centimetra (Foto)

Përpiu tri bretkosa për ‘shërim’, i nxjerrin nga gjoksi parazitin e gjatë 13 centimetra (Foto)

Interesante
Nëse do të shfrytëzohej VAR-i në një marrëdhënie, atëherë do të dukej kështu!

Nëse do të shfrytëzohej VAR-i në një marrëdhënie, atëherë do të dukej kështu!

Fun
Kalo në kategori