LAJMI I FUNDIT:

Një burrë është i njohur për aromën e tij, ndërsa një magjepsës për kujdesin e tij të përditshëm

Një burrë është i njohur për aromën e tij, ndërsa një magjepsës për kujdesin e tij të përditshëm

Parfumi është një vulë personale dhe një nga artikujt më të rëndësishëm në rutinën e përditshme të çdo personi, por gjithashtu tregon se sa kujdesemi për veten.

Sidoqoftë, duhet të mos e teproni në këtë, sepse përdorimi i tepërt i aromës suaj të preferuar mund të ketë një efekt më të keq sesa mospërdorimi i tij fare.


Burrat sidomos e ekzagjerojnë në këtë. Parfumi aplikohet një herë në ditë, dhe kujdesi nënkupton shumë më tepër sesa aroma.

Ekspertët besojnë se mjafton të aplikoni aromën tuaj të preferuar një herë në ditë, nëse është fjala për një parfum, por në rast se përdorni ujë tualeti, mund ta spërkatni atë tri herë në ditë.

Por kur flasim për losione pas rrojës, ato duhet të jenë të buta dhe neutrale, mirëpo do të ishte e dëshirueshme që ato të jenë nga e njëjta linjë me parfumin, ujin e tualetit ose deodorantin. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
23 prilli është një ndër ditët më të fuqishme të vitit: Si të manifestosh dëshirat e tua?

23 prilli është një ndër ditët më të fuqishme të vitit: Si të manifestosh dëshirat e tua?

Astrologji
A e keni ditur se për çfarë shërben pjesa metalike në letrën e sallamit, kjo video po bën xhiron në internet

A e keni ditur se për çfarë shërben pjesa metalike në letrën e sallamit, kjo video po bën xhiron në internet

A e dini se...
Zbulohen qytetet me erën më të mirë në Evropë. I pari është ndër më të vjetrit në botë

Zbulohen qytetet me erën më të mirë në Evropë. I pari është ndër më të vjetrit në botë

Çfarë të vizitosh
Makina larëse harxhon dy herë më shumë energji elektrike për shkak të një gabimi që bëjmë

Makina larëse harxhon dy herë më shumë energji elektrike për shkak të një gabimi që bëjmë

A e dini se...
Shamponi i bebeve kthen rrobat e rrudhura në madhësinë e mëparshme: Ja sesi?

Shamponi i bebeve kthen rrobat e rrudhura në madhësinë e mëparshme: Ja sesi?

Bëje vet
“Sindroma e motrës së madhe”: Pse mendohet se rendi i lindjes ndikon në formimin e personalitetit

“Sindroma e motrës së madhe”: Pse mendohet se rendi i lindjes ndikon në formimin e personalitetit

Lifestyle
Kalo në kategori