LAJMI I FUNDIT:

Nis spektakli i natës finale të Big Brother VIP Kosova

Nis spektakli i natës finale të Big Brother VIP Kosova
Foto: Screenshot/YouTube

Ka nisur mbrëmja finale e Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Nata e sotme do të sjellë shumë gjëra të bukura, argëtim dhe befasi deri në momentin kur të shpallet fituesi i këtij edicioni.

Nën moderimin e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit, ky ‘reality shoë’ për 103 ditë ka sjell momente të shumta e nga më të ndryshmet.

Foto: Screenshot/YouTube

Në rolin e opinionistëve kanë qenë: Olti Curri dhe së fundmi pas Afërdita Paqaradës, Anita Muçaj – Haradinaj.

Vedat Bajrami: Sot Kosova prezantohet me një super Big Brother, jemi pasqyra e Kosovës
Lexo po ashtu Vedat Bajrami: Sot Kosova prezantohet me një super Big Brother, jemi pasqyra e Kosovës

Në spektaklin e sotëm të pranishëm në skenë janë edhe ish-konkurrentët e tjerë.

Foto: Screenshot/YouTube

Në finale kanë mbetur pesë banorë: Stresi, Xhuli Nura, Vedat Bajrami, Artan Thaçi dhe Mbresa Hajrullahu.

Të njëjtit garojnë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh, të cilin do ta rrëmbejë njëri prej tyre. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Kim Kardashian vë në pah fizikun atraktiv në pozat e reja

Kim Kardashian vë në pah fizikun atraktiv në pozat e reja

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Kalo në kategori