LAJMI I FUNDIT:

I ngec predha e Luftës së Parë Botërore në anus, autoritetet e sigurisë evakuojnë pjesërisht spitalin në Francë nga frika e ndonjë shpërthimi

I ngec predha e Luftës së Parë Botërore në anus, autoritetet e sigurisë evakuojnë pjesërisht spitalin në Francë nga frika e ndonjë shpërthimi

Një spital në Francë u evakuuar pjesërisht të shtunën, pasi një qytetar arriti me një predhë nga Lufta e Parë Botërore që i kishte ngecur në anus.

Pacienti 88-vjeç vizitoi spitalin Sainte Musse në Toulon të Francës, ku i nxorën mjetin shpërthyes nga anusi – duke i detyruar autoritet e sigurisë të evakuojnë pjesërisht spitalin, nga frika se mund të vie deri te ndonjë shpërthim, transmeton Telegrafi.


“Kjo urgjencë ndodhi të shtunën mbrëma, ku nga frika se mund të ndodhë ndonjë shpërthim, është evakuuar reparti i pediatrisë dhe disa tjera”, tha zëdhënësi i spitalit.

“Është dashur të menaxhojmë rrezikun nga ndonjë shpërthim i mundshëm. Kishim dyshime dhe për këtë evakuuam pjesërisht spitalin”,  shtoi ai.

Madje në vendin e ngjarjes dolën edhe ekspertë të deminimit, por sipas tyre kishte pak gjasa të shpërthen predha brenda trupit të burrit.

Bëhet fjalë për një koleksionues të gjësendeve nga Lufta e Parë Botërore. E mjekët kishin filluar menjëherë procesin e heqjes së mjetit shpërthyes, që ishte relativisht i madh që kishte ngecur në anusin e burrit.

Besohet se pacienti kishte futur mjetin shpërthyes në anus për të ndjerë kënaqësi seksuale.

“Mollë, mango apo edhe kanaçen e shkumës së rrojës jemi mësuar t’i shohim në trupin e pacientëve, por predhë, kurrë”, thanë mjekët. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Fun
Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Fun
E qeshura e adhurueshme e këtij djali do t'ju bëjë ditën e mirë

E qeshura e adhurueshme e këtij djali do t'ju bëjë ditën e mirë

Fun
Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Interesante
Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Fun
Kalo në kategori