LAJMI I FUNDIT:

Nën kërcënimin e armës e rrahin dhe i grabisin para një personi në Mitrovicë

Nën kërcënimin e armës e rrahin dhe i grabisin para një personi në Mitrovicë

Një person ka njoftuar policinë se është rrahur nga dy persona tjetër në fshatin Zhabar të Mitrovicës, dhe se të njëjtit i kanë grabitur para.

Reklama

Sipas policisë e gjithë kjo kishte ndodhur nën kërcënimin e armës dhe duke e goditur me grushta viktimën, ia kanë grabitur 150 euro para të gatshme dhe një pako cigare.

Sipas policisë të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur dhe ky rast po vazhdon të hetohet nga njësitë relevante.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se dy të dyshuar të pa njohur nën kërcënimin e armës dhe duke e goditur  me grushta mashkullin  kosovar, kanë grabitur 150 euro para të gatshme dhe disa pako me cigare. Të dyshuarit janë larguar në drejtim të pa njohur. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Rasti duke u hetuar nga njësitë relevante”, thuhet në raportin e policisë..

Në trend Lajme

Më shumë
Reagime të ashpra pas deklarimit të Ramës se

Reagime të ashpra pas deklarimit të Ramës se "Veriu i Kosovës me kalimin e viteve është bërë toka e askujt"

Lajme
Çfarë shkruan shtypi gjermanofolës për Milan Radoiçiqin dhe për Vuçiqin

Çfarë shkruan shtypi gjermanofolës për Milan Radoiçiqin dhe për Vuçiqin "pothuajse të nënshtruar" në CNN

Lajme
Kreu i partisë opozitare në Serbi, Ponosh: Radoiçiq u lirua nga paraburgimi, sepse kishte marrëveshje me pushtetin

Kreu i partisë opozitare në Serbi, Ponosh: Radoiçiq u lirua nga paraburgimi, sepse kishte marrëveshje me pushtetin

Lajme
Pas rastit në Banjskë, Elshani: Ka raste kur policët e dorëhequr po kërkojnë të kthehen në punë

Pas rastit në Banjskë, Elshani: Ka raste kur policët e dorëhequr po kërkojnë të kthehen në punë

Lajme
Gashi: Radoiçiqi mund të vritet nga Serbia, njëjtë sikurse Arkani

Gashi: Radoiçiqi mund të vritet nga Serbia, njëjtë sikurse Arkani

Siguri
Shtohen zërat në BE që kërkojnë vendosjen e sanksioneve perëndimore ndaj Serbisë, pas sulmit në veri të Kosovës

Shtohen zërat në BE që kërkojnë vendosjen e sanksioneve perëndimore ndaj Serbisë, pas sulmit në veri të Kosovës

Lajme
Kalo në kategori