LAJMI I FUNDIT:

Në ekranet e qendrës së patinazhit të fëmijëve u shfaqën filma pornografik (Video)

Në ekranet e qendrës së patinazhit të fëmijëve u shfaqën filma pornografik (Video)

Fëmijët që bënin patinazh në një qendër në Shën Petërsburg të Rusisë, kanë mbetur të befasuar me materialet që u shfaqën në ekrane.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur që nisën të transmetohen filma pornografik, në hapësirën që është e dedikuar vetëm për të vegjël, transmeton Telegrafi.

“Provuam t’i mashtronim dhe të mos shikojnë nga ekranet, ishte e kotë sepse zëri ishte i lartë dhe shqetësues”, ka thënë një i pranishëm.

Prindërit janë ankuar për këtë rast, ndërkohë që zyrtarët e qendrës po bëjnë hetime që të zbulojnë se si ndodhi, ndërsa kanë kërkuar falje për shqetësimin. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Interesante
Kalo në kategori