LAJMI I FUNDIT:

Ndodh edhe kjo, ekspertët thonë se miu i kompjuterit është 11 herë më i papastër sesa guaska e tualetit

Ndodh edhe kjo, ekspertët thonë se miu i kompjuterit është 11 herë më i papastër sesa guaska e tualetit

Për ata që duan arsye shtesë që të “shmangin” rikthimin në zyrë, hulumtuesit kanë zbuluar vendin e mbushur me baktere që gjendet në vendin e punës.

Reklama

Duke analizuar hapësirën që më së shumti preken gjatë një orari të punës, janë gjetur kërpudha dhe baktere, transmeton Telegrafi.

Objekti më i kontaminuar ishte miu i kompjuterit, e në të janë gjetur 11 herë më shumë papastërti sesa në guaskën e tualetit.

Jashtë tavolinës së zyrës, kuzhina e përbashkët ka pasur më së shumti papastërti që me syrin e njeriut zor se vërehen, në veçanti ngrohësi i ujit (bakalli) dhe frigoriferi. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Interesante
Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Virale
U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

Interesante
Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Interesante
Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Interesante
Nëse e dalloni gruan e marinarit në këtë iluzion – jeni në mesin e vetëm 1 për qind të njerëzve të cilët mund ta bëjnë këtë

Nëse e dalloni gruan e marinarit në këtë iluzion – jeni në mesin e vetëm 1 për qind të njerëzve të cilët mund ta bëjnë këtë

Interesante
Kalo në kategori