LAJMI I FUNDIT:

Ndjekësit e fantazmave filmojnë siluetën e pazakontë në bazën e braktisur ajrore (Video)

Ndjekësit e fantazmave filmojnë siluetën e pazakontë në bazën e braktisur ajrore (Video)

Steve Wesson dhe grupi tij që merren me ndjekjen e fantazmave, kanë qenë duke hulumtuar në një bazë të braktisur ajrore në Lincolnshire të Anglisë, kur e kanë filmuar një siluetë të pazakontë.

Burri 44-vjeçar, që është babai i një piloti që ka vdekur gjatë fluturimit si pjesë e ushtrimeve ushtarake, beson se hija që u shfaq në korridor është pikërisht fantazma e birit të tij, transmeton Telegrafi.

Siç shihet në videon e postuar më poshtë, derisa ata shikojnë nëpër hapësirat e zbrazëta, në murin përpara është një hije që duket sikur po ecën.

“Nuk dëgjuam hapa dhe në ndërtesë nuk ishte askush pos nesh. Duhet të ketë qenë një aktivitet paranormal”, ka thënë Wesson lidhur me rastin. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Shihni çfarë gjeti një grua në kanalin e banjës: Është duke lëvizur dhe thonë se

Shihni çfarë gjeti një grua në kanalin e banjës: Është duke lëvizur dhe thonë se "duket si Çernobili"

Fun
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Kalo në kategori