LAJMI I FUNDIT:

Ndalohet një 28-vjeçar në Shkup, ka vjedhur para në një farmaci

Ndalohet një 28-vjeçar në Shkup, ka vjedhur para në një farmaci

Një 28-vjeçar nga Shkupi, N.N., është ndaluar sonte në Aerodrom për shkak të dyshimit se sonte në orën 17:30 duke kërcënuar një punonjës, i ka marrë para nga një farmaci në zonën e Aerodromit, njofton MPB.

“Është ndaluar në stacionin policor dhe i janë gjetur paratë e konfiskuara, të cilat do t’i kthehen pronarit”, njoftojnë nga MPB.

Nga atje shtojnë se pas dokumentimit të rastit ndaj personit do të dorëzohet parashtresa përkatëse./Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Eksperti i sigurisë, Shala: Kosova do prodhojë dronë dhe do të jetë lider në Ballkanin Perëndimor

Eksperti i sigurisë, Shala: Kosova do prodhojë dronë dhe do të jetë lider në Ballkanin Perëndimor

Siguri
Avokatët e shoferit që aksidentoi me veturë burrin e Shkurte Fejzës: Aksidenti ndodhi pa qëllim, klientit tonë iu konfiskua telefoni

Avokatët e shoferit që aksidentoi me veturë burrin e Shkurte Fejzës: Aksidenti ndodhi pa qëllim, klientit tonë iu konfiskua telefoni

Drejtësi
Tërmet në Shqipëri

Tërmet në Shqipëri

Lajme
Klinika e Urologjisë - tetë dhoma për pacientë, nëntë për personel

Klinika e Urologjisë - tetë dhoma për pacientë, nëntë për personel

Lajme
Lushtaku viziton Musliun në spital: Ganja është sinonim i gruas së fortë e cila nuk dorëzohet asnjëherë

Lushtaku viziton Musliun në spital: Ganja është sinonim i gruas së fortë e cila nuk dorëzohet asnjëherë

Lajme
Gjykata: Sulmuesit e gazetarit Valon Syla të motivuar nga bindjet fetare

Gjykata: Sulmuesit e gazetarit Valon Syla të motivuar nga bindjet fetare

Drejtësi
Kalo në kategori