LAJMI I FUNDIT:

Momenti më i trishtuar në jetën e Butës dhe përballja e tij me emocionet

Momenti më i trishtuar në jetën e Butës dhe përballja e tij me emocionet

Këngëtarët të gjithë i shohim si njerëz të haresë, por mbrapa kamerave dhe ata kanë ndodhi të trishta.

Reklama

Reperi i njohur, Buta, në emisionin ‘ShowRoom me Gentën’ ka treguar se momenti më i trishtueshëm ka qenë kur e kishte parë vëllanë të therur me thikë.

“Ka plot momente të trishta, ndoshta më së shumti është kur e kam parë vëllanë tim të therur para fytyrës. Është një gjë që nuk harrohet, është shumë e trishtë”, ka treguar ai duke shtuar se nuk shtanget në situata të tilla.

View this post on Instagram

I Don’t Get Tired

A post shared by Buta (@bashbuta) on Aug 30, 2018 at 12:16pm PDT

“Nuk është që shtangem, mundohem të ndihmoj me çka kam në dorë. Nuk bëj panik, por vetëm mundohem ta rregulloj situatën”, ka bërë të ditur ai.

Lajmet për Butën
Lexo po ashtu Lajmet për Butën

Edhe pse në publik njihet si i vrazhdë, Buta thotë se di të jetë i ndjeshëm: “Si çdo njeri, por të bën jeta, të kalitë. Kur i kalon do sene të këqija të ndikojnë, por nuk është që nuk jam i ndjeshëm”.

Më tej gjatë intervistës, reperi ka rrëfyer se pika e dobët e tij është familja dhe paraja. Dhe se nëna është njeri që më së shumti e do.

Buta tregon se ka mënyra tjera për t’u përballur me emocionet dhe se nuk e mban mend kur ka qarë për herë të fundit.

Në emisionin ‘ShowRoom me Gentën‘, ai ka treguar se në të kaluarën është refuzuar prej femrave dhe se në këtë situatë siç thotë ai nuk ia vlen të jesh me dikë që nuk do të jetë me ty. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Kalo në kategori