LAJMI I FUNDIT:
Fun

Momenti i befasishëm kur kamerieri rrëzohet me katër pjata në duar, por i mban të gjitha pa u thyer

Momenti i befasishëm kur kamerieri rrëzohet me katër pjata në duar, por i mban të gjitha pa u thyer

Një kamerier mbresëlënës arriti t’i mbajë të katër pjatat që mbante pasi ai rrëshqiti dhe ra në dysheme në pamjet mahnitëse.

Jamie Shoebridge, 24-vjeç, ishte duke shërbyer në një tryezë në një restorant në Nottingham kur ai rrëshqiti dhe u rrëzua në tokë gjatë dërgimit të drekës te klienti.

Në një kamerë sigurie Shoebridge shihet duke ecur nga kuzhina drejt një tryeze me tre pjata në krahun e tij të djathtë dhe një vakt tjetër të mbajtur në dorën e majtë, transmeton Telegrafi.

Por ndërsa ai lëviz për t’u kthyer te një qoshe në restorantin kryesor, ai rrëshqet dhe rrëzohet në dysheme.

Ndërsa bie, ai rrëzon edhe një bimë në vazo, por disi arrin të kthejë trupin e tij dhe të shmangë që ndonjëra nga pjatat të bie në tokë.

Ai shpejt e drejton veten dhe ua kalon pjatat kolegëve të tij, përpara se të çohet përsëri në këmbë.

Mbikëqyrësi i restorantit tha se ai i dorëzoi të katër vaktet ashtu siç ishte planifikuar te mysafirët.

“Unë nuk kam asnjë ide se si asnjë pjatat nuk u thyen. Unë jam i impresionuar me veten time. E vetmja gjë që ra nga pjata ishte një sallam dhe disa bizele”, tha kamarieri. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Interesante
Kalo në kategori