LAJMI I FUNDIT:

Moment i turpshëm, vogëlushi gjen lodrën e seksit të nënës së tij të cilën ajo kishte harruar ta fsheh në dhomën e gjumit (Video)

Moment i turpshëm, vogëlushi gjen lodrën e seksit të nënës së tij të cilën ajo kishte harruar ta fsheh në dhomën e gjumit (Video)

Një moment i sikletshëm është filmuar me kamerë amatore, ku shfaqet një djalë i vogël duke mbajtur në dorë lodrën e seksit të nënës së tij, e cila me sa duket kishte harruar ta fsheh në dhomën e saj të gjumit.

Videoja që besohet të jetë filmuar në Britani të Madhe, tregon se si një djalë i vogël “valëvit” lodrën e seksit dhe vazhdimisht qesh, derisa nëna e tij mundohej t’ia merr nga dora, transmeton Telegrafi.


“Ma jep atë. Ma jep atë tani, nuk është për të qeshur. Idiot. Ndal”, dëgjohet duke i thënë nëna.

Dhe derisa kjo ngjarje ndodhë, një grua tjetër në sfond dëgjohet duke qeshur me veprimin e vogëlushit dhe nënën e tij që u zu në një situatë të palakmueshme. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Imagjinoni të ktheheni në shtëpi të lodhur nga puna dhe të gjeni këtë skenë: Si do të reagonit?

Imagjinoni të ktheheni në shtëpi të lodhur nga puna dhe të gjeni këtë skenë: Si do të reagonit?

Fun
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Njeriu i parë i gjinisë “asnjanëse”

Njeriu i parë i gjinisë “asnjanëse”

Fun
Dëshironin të bënin një selfie tërheqës, por përfunduan në ujin e akullt të Venedikut

Dëshironin të bënin një selfie tërheqës, por përfunduan në ujin e akullt të Venedikut

Fun
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Kalo në kategori