0Shares

Për të pestin vit radhazi kancelaria gjermane vjen ne Itali për të kaluar disa ditë pushimi me bashkëshortin e saj, duke mbajtur të veshur të njëjtën veshje.

Një këmishë me kuadrate dhe një palë pantallona te bardha, shto edhe një kapele po aq te thjeshtë, është veshja me te cilën Merkel është duke dale për te pestin vit radhazi.

63 vjeçarja është fotografuar gjatë ngjitjes së një mali, me po të njëjtën veshje, në të njëjtin vend, gjatë vitit të pestë të udhëtimit.

Edhe pse gazetat dhe gazetarët duan ta lidhin këtë me ndonjë mister, me shumë gjasa, sa më sipër përsëritet nga kancelaria gjermane thjesht për paragjykim.

Ku i dihet edhe ajo njeri është…dhe ka po të njëjtat dobësi.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)