Ajo e konfirmoi lidhjen e saj të re, kur u shfaq me të dashurin e ri në tapetin e kuq të një eventi në nëntor të vitit të kaluar.

Dhe Miley Cyrus dukej se po e shijonte marrëdhënien e saj me muzikantin Maxx Morando në fillim të kësaj jave, kur ata u panë bashkë dhe të dashuruar në udhëtimin e tyre në Cabo San Lucas, Meksikë.

Bateristi 23-vjeçar nuk mund t’i mbante duart larg Mileyt, 29-vjeçare, e cila vuri në pah fizikun e saj të patëmetë, e veshur me bikini të zeza, shkruan DailyMail.

Miley vuri në dukje barkun e saj të tonifikuar dhe fizikun e tendosur, e veshur me një bluzë me fije të zeza, pak pas paraqitjes në bikini.

Këngëtarja e hitit “Wrecking Ball” i la flokët e saj bionde në një model të çrregullt, duke vënë kështu në pah tiparet e saj të fytyrës.

Ajo mbante një palë syze dielli të zeza, për të ndihmuar në bllokimin e diellit depërtues.

Miley bëri një pushim nga koha e saj në diell për të kaluar në hije me të dashurin e saj të ri.

Këngëtarja e kthyer në aktore ishte e veshur rastësisht me një bluzë të zezë të prerë duke treguar barkun e saj, së bashku me pantallona të thjeshta sportive të zeza.

Të dy u pushtuan nga pasioni pasi Maxx u pa duke qëndruar pas Miley-t dhe duke kaluar duart e tij mbi gjoksin e saj, ndërsa ajo pinte pijen e saj.

Gjërat u përshkallëzuan ndërsa ai e rrokullisi lart, dhe çifti filluan të shkëmbenin puthje me njëri-tjetrin.

Këngëtarja i mbërtheu krahët rreth të dashurit të saj teksa po dilnin në oborrin ngjitur me dhomën e tyre.

Maxx ishte veshur edhe më thjeshtë se Miley me një bluzë të bardhë dhe pantallona të hirta.

Bateristi në një moment u shtri mbi Mileyn, ndërsa ata vazhdonin të putheshin.

Miley kishte një pamje të dashuruar në fytyrën e saj teksa dyshja bënin një pushim dhe shikonin njëri-tjetrin në sy.

Çifti i ri duket se është kapur për herë të parë nga kamera më 2 nëntor, kur ata parakaluan së bashku në tapetin e kuq në sfilatën e modës “Gucci Love Parade” në Los Angeles.

Edhe pse ata u panë të kapur për dore, vetëm në dhjetor, kur DailyMail siguroi fotografi të Mileyt dhe Maxx duke u puthur nga ballkoni i saj në Miami Beach në natën e Vitit të Ri, kur lidhja e tyre erdhi në fokus.

Edhe pse ata nuk kanë pasur frikë ta bëjnë publike lidhjen e tyre të lulëzuar, as Miley dhe as Maxx nuk duket se kanë komentuar për statusin e tyre.

Maxx është më i njohur për punën e tij si baterist, së fundmi me grupin me bazë në Los Anxhelos, Lilly, dhe para kësaj ai ishte me grupin The Regrettes nga viti 2015 deri në vitin 2018.

Edhe pse bateritë duket se janë fokusi i tij kryesor, ai është një multi-instrumentalist që mund të luajë edhe në kitarë.

Maxx gjithashtu duket se punon si karikaturist dhe faqja e tij në Instagram përfshin disa shembuj të modeleve të tij shumëngjyrëshe, të cilat me sa duket janë të ndikuar nga imazhet ikonike të Takashi Murakami.

Miley duket se fillimisht ka lënë të kuptohet për lidhjen e tyre edhe para debutimit të tyre në tapetin e kuq me një intervistë në shtator të vitit 2021 për revistën “Vogue”.

Ajo e përshkroi të dashurin e saj si një nga ‘artistët e saj të preferuar në zhvillim’ dhe vuri në dukje se si stilisti Shane Kastl kishte përfshirë disa nga ilustrimet e Maxx në dizajnet e tij.

Është e paqartë nëse të dy kishin filluar lidhjen e tyre romantike në kohën kur ajo po lavdëronte punën e tij ilustruese.

Edhe para se të bënin debutimin e tyre në tapetin e kuq në nëntor, Miley dhe Maxx u përfol se ishin bashkë në korrik të vitit 2021.

Në atë kohë, ata ishin parë në Nashville, jo shumë larg shtëpisë së saj në Manchester, Tenesi.

Ylli i “Hannah Montana” e ka mbajtur private jetën e saj emotive, veçanërisht pas ndarjes nga këngëtari australian Cody Simpson. /Telegrafi/