LAJMI I FUNDIT:

Mënyra se si ky çift zbuluan se po bëhen prindër, bëri miliona njerëz të qeshin

Mënyra se si ky çift zbuluan se po bëhen prindër, bëri miliona njerëz të qeshin

Courtney dhe Alex Quist janë një çift i ri i martuar që publikojnë video të lezetshme të jetës së tyre në TikTok.

Kur donin të ndanin lajmin se Courtney ishte shtatzënë me ndjekësit e tyre, ata e dinin se duhej të ishte në një mënyrë interesante.

Kjo dyshe nuk zgjodhi si shumë çifte një mënyrë që t’i mërzite njerëzit, por bënë të qeshin miliona njerëz me idenë e tyre, më konkretisht të Alexit.


Në një video të TikTok, e cila është parë 2.5 milionë herë, Courtney dhe Alex njoftuan shtatzëninë e tyre me Ice Ice Baby nga Vanilla Ice.

Në video, Alex mbajti akull me fjalët “akull, akull” dhe më pas Courtney kaloi duart mbi barkun e saj në rreshtin “baby”.

Ideja e tyre e zgjuar kënaqi përdoruesit e TikTok, të cilët i vlerësuan për kreativitetin e tyre. /Telegrafi/

@thequistfamily Ice ice BABY QUIST coming soon 😄 #pregnant #funny #marriage #thequistfamily ♬ Ice Ice Baby (as heard in the movie Step Brothers) – Re-Recorded – Vanilla Ice

Në trend Fun

Më shumë
Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Interesante
Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Virale
Fëmija pa për herë të parë nënën gazetare në TV, shikoni reagimin e adhurueshëm

Fëmija pa për herë të parë nënën gazetare në TV, shikoni reagimin e adhurueshëm

Fun
Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Interesante
Në një plazh kroat, turistët detyrohen të paguajnë taksë edhe për peshqirët  e tyre

Në një plazh kroat, turistët detyrohen të paguajnë taksë edhe për peshqirët e tyre

Fun
Prindërit u tronditën kur gjetën gjarprin në shtratin e fëmijëve, ishte thuajse e pamundur ta dallonin

Prindërit u tronditën kur gjetën gjarprin në shtratin e fëmijëve, ishte thuajse e pamundur ta dallonin

Fun
Kalo në kategori