LAJMI I FUNDIT:

Mbi 16 milionë pëlqime – loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Mbi 16 milionë pëlqime – loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Të gjitha foshnjat janë të lezetshme, por katërshja Evelyn, Adeline, Daniel dhe David kohët e fundit pushtuan internetin.

Nëna e katër fëmijëve, Hannah Carmack, shkoi në TikTok për të treguar se si po luanin dhe qeshnin të gjithë së bashku.


Në një video të shkurtër që fitoi zemrat e shumë njerëzve, shohim një djalë duke bërë të qeshin vëllanë dhe dy motrat.

Kjo skenë preku dhe bëri shumë njerëz të qeshin. Videoja u bë shumë shpejt virale, duke mbledhur 99.7 milionë shikime dhe më shumë se 16 milionë pëlqime. /Telegrafi/

@carmackquads I just love them so much 😭 #trending #viral #followmylife #quadruplets #fu #fyp #foryoupage #momsoftiktok #babiesoftiktok #twosetsoftwins #twins #funn #lovemylife #babylaughing ♬ original sound – Hannah Carmack

Në trend Fun

Më shumë
Një 'rreth misterioz fluturues' shfaqet në qiell mbi një qytet të Kinës – ekspertët tregojnë dy shkaqet e mundshme

Një 'rreth misterioz fluturues' shfaqet në qiell mbi një qytet të Kinës – ekspertët tregojnë dy shkaqet e mundshme

Interesante
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Fun
Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Fun
Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Fun
Britanikja hapi konkurs për të dashur të ri, 5000 oferta i ka refuzuar deri më tani - tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Britanikja hapi konkurs për të dashur të ri, 5000 oferta i ka refuzuar deri më tani - tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Fun
Kalo në kategori