LAJMI I FUNDIT:

Mbeti me vetulla të djegura duke pirë pijen e ndezur (Video)

Mbeti me vetulla të djegura duke pirë pijen e ndezur (Video)

Një burrë nga Lancanshire e Anglisë, i ka djegur vetullat sepse nuk e ka fikur më parë pijen që shërbehet e ndezur.

Reklama

Lëngun e njohur si Sambuca, ai e ka kthyer në gojë të ndezur dhe më pas e ka pështyrë, sepse nuk mund ta përpinte, transmeton Telegrafi.

Por, ka qenë shumë vonë dhe i është përfshirë fytyra nga flaka.

Në videon e postuar më poshtë, shihet grupi që e inkurajojnë atë të pijë nga gota e vogël, si dhe momenti kritik kur ai ngutet ta pijë.

Ndryshe, kjo pije italiane ndizet para se të pihet, si shenjë e shëndetit, prosperitetit dhe lumturisë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

Fun
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

Virale
Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Interesante
Në takimin me Erdoganin, Musk mori edhe djalin e tij – presidenti turk e pyeti se ku e ka gruan

Në takimin me Erdoganin, Musk mori edhe djalin e tij – presidenti turk e pyeti se ku e ka gruan

Virale
Ketrat lanë pa rrymë një qytet të Montana-s

Ketrat lanë pa rrymë një qytet të Montana-s

Interesante
Kalo në kategori