LAJMI I FUNDIT:

Mathieu befasoi të gjithë me golin nga gjuajtja e lirë, edhe Ronaldon në tribuna (Video)

Mathieu befasoi të gjithë me golin nga gjuajtja e lirë, edhe Ronaldon në tribuna (Video)

Sportingu fitoi ndaj Tondelas me rezultat 2-0 në Portugali.

Golin e parë në takim e shënoi Jeremy Mathieu nga gjuajta e lirë.

Ish-mbrojtësi i Barcelonës shënoi një nga ato golat që shikohet rrallë në futboll dhe i befasuar ishte edhe Cristiano Ronaldo.

Portugezi ishte në tribunat e stadiumit dhe duartrokiti golin, ndërsa më poshtë mund të shikoni reagimin e CR7.

Ronaldo nuk luajti për Realin në La Liga pasi është ende i dënuar nga federata spanjolle. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Pas dënimit të madh me burg, Dani Alves merr një goditje të rëndë edhe nga Barcelona

Pas dënimit të madh me burg, Dani Alves merr një goditje të rëndë edhe nga Barcelona

La Liga
Dikur kampion i Botës me Gjermaninë, tani falë biznesit fitimprurës po merr milionat

Dikur kampion i Botës me Gjermaninë, tani falë biznesit fitimprurës po merr milionat

Ndërkombëtare
Ylli i Arsenalit është 'i pakënaqur' në Emirates dhe mund të largohet edhe nëse fiton Ligën Premier

Ylli i Arsenalit është 'i pakënaqur' në Emirates dhe mund të largohet edhe nëse fiton Ligën Premier

Premier League
Barcelona nuk do të paguajë klauzolën e lirimit për trajnerin që e ka objektiv kryesor

Barcelona nuk do të paguajë klauzolën e lirimit për trajnerin që e ka objektiv kryesor

La Liga
Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

La Liga
Agjenti i Khvicha Kvaratskhelias tregon dy top klubet evropiane që mund të transferohet sulmuesi gjeorgjian

Agjenti i Khvicha Kvaratskhelias tregon dy top klubet evropiane që mund të transferohet sulmuesi gjeorgjian

Serie A
Kalo në kategori