LAJMI I FUNDIT:

Macja u shtri në shtratin e qenit, ai u përpoq ta nxirrte me forcë

Macja u shtri në shtratin e qenit, ai u përpoq ta nxirrte me forcë

Kacafytjet mes qenve dhe maceve nuk mbarojnë kurrë.
Ata kanë pasur gjithmonë një reputacion për armiqtë e zemëruar, dhe prova më e mirë është një Doberman dhe një mace e zezë që ziheshin për shtratin.

Macja u vendos rehat në shtratin e qenit dhe kur e pa këtë, u përpoq të bënte gjithçka për ta hequr qafe.

Ai filloi të tërhiqte shtratin me dhëmbë, duke shpresuar ta largonte atë, por macja nuk u përzu lehtë. /Telegrafi/

@amandaplease606 SHE KNOWS THIS IS HER BED, NOT THE CATS 😅😂 She’s FED UP. For people who think sunny is being aggressive/needs to leave the cat alone- Kodak is a hood rat & he is not scared of any dog💀 #fyp #cat #doberman #pets #foryoupage ♬ original sound – Amanda Hope ✨

@amandaplease606 Replying to @elicodex ♬ My House – Flo Rida