LAJMI I FUNDIT:

Macja sheh për herë të parë një tjetër mace, reagimi i saj është bërë hit

Macja sheh për herë të parë një tjetër mace, reagimi i saj është bërë hit

Pronarja e një maceje ka shpërndarë një video të kafshës së saj duke parë një mace tjetër për herë të parë dhe reagimi i saj është bërë hit në rrjetet sociale.

Reklama

Videoja mori më shumë se shtatë milionë shikime dhe 1.4 milion pëlqime në TikTok në vetëm një ditë.

“Macja ime nuk ka parë kurrë një mace tjetër deri më tani”, ka shkruar pronari në video.

Në video, macja shfaqet teksa hidhet rreth divanit dhe përpiqet ta shikojë macen më mirë.

Megjithatë nuk ka guxim të mjaftojë të kërcejë dhe të ulet pranë saj, kështu që vendos të ngrihet fshehurazi nga skaji tjetër i divanit dhe të shikojë macen. /Telegrafi/

@maciisabella WATCH TIL THE END😂 #cat #fyp #nowtheyrebesties #hunting #lion #tiger ♬ original sound – mace