LAJMI I FUNDIT:

“Negociatat janë zhvilluar rreth dy projekteve të rrezikshme: Asociacionin dhe ndarjen e Kosovës

“Negociatat janë zhvilluar rreth dy projekteve të rrezikshme: Asociacionin dhe ndarjen e Kosovës

Lëvizja Vetëvendosje ka thënë se negociatat me Serbinë kanë sjellë rezultate të dëmshme për Kosovën.

Reklama

Në një postim në faqen zyrare të në Facebook, LVV thekson se këto negociata jane zhvilluar rreth dy projekteve të rrezikshme të Serbisë për Kosovën.

“Negociatat me Serbinë kanë sjellë rezultate të dëmshme për Republikën. Këto negociata janë zhvilluar rreth dy projekteve të rrezikshme të Serbisë për Kosovën: ‘Zajednicën’ dhe ndarjen e Kosovës. Të dy këto projekte janë kundërshtuar fuqishëm dhe si te tilla nuk kalojnë”, thekson Lëvizja Vetëvendosje në Facebook./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Kurti pret në takim Escobarin dhe Lajçakun

Kurti pret në takim Escobarin dhe Lajçakun

Lajme
Deputetja britanike: Beogradi ka orkestruar bojkot të zgjedhjeve, qytetarët në veri po kërcënohen nga grupet kriminale

Deputetja britanike: Beogradi ka orkestruar bojkot të zgjedhjeve, qytetarët në veri po kërcënohen nga grupet kriminale

Lajme
​Personat LGBTI+ kërkojnë të drejta të barabarta: Në Kuvend çfarë s’thanë për ne

​Personat LGBTI+ kërkojnë të drejta të barabarta: Në Kuvend çfarë s’thanë për ne

Lajme
Rohde: Nevojë urgjente për të punuar në objektivat e deklaratës së BE-së

Rohde: Nevojë urgjente për të punuar në objektivat e deklaratës së BE-së

Lajme
Njohësit e marrëdhënieve ndërkombëtare shprehen skeptikë nëse Kurti do t’i dëgjojë kërkesat e Escobarit e Lajçakut

Njohësit e marrëdhënieve ndërkombëtare shprehen skeptikë nëse Kurti do t’i dëgjojë kërkesat e Escobarit e Lajçakut

Lajme
Komandanti i KFOR-it: Mjaft me veprime të njëanshme, veriu i Kosovës pa ne mund të ishte “vatër lufte”

Komandanti i KFOR-it: Mjaft me veprime të njëanshme, veriu i Kosovës pa ne mund të ishte “vatër lufte”

Lajme
Kalo në kategori