LAJMI I FUNDIT:

Luis Alberto në luftë me Lazion: Ata blen aeroplan, nuk na paguajnë pagat tona

Luis Alberto në luftë me Lazion: Ata blen aeroplan, nuk na paguajnë pagat tona

Mesfushori i Lazios, Luis Alberto, komentoi në lidhje me aeroplanin e ri privat që klubi e ka blerë, duke thënë se do të ishte mirë që trë paguheshin pagat e prapambetura.

Gazetari i Sky Sport Italia Gianluca Di Marzio publikoi një lajm ku mesfushori spanjoll komentoi shpenzimet e presidentit Claudio Lotito.


‘Blerja e re’ e klubit po krijon polemikë, pasi Biancocelesti ka investuar në një aeroplan të ri.

Lajmi zbulon një shpërthim të Luis Alberto i cili thoshte: “Unë pashë avionin, por a ne duhet të paguajmë për të. Ata blejnë gjëra, por nuk na paguajnë”.

28-vjeçari i referohet pagave të munguara nga sezoni i kaluar, kur klube të ndryshme vendosën të shkurtojnë një pjesë të pagave gjatë bllokimit në Itali.

Ai më vonë shtoi në Instagram: “Të gjitha shumë bukur, por kur do të merremi me njerëzit që janë brenda?”, ka shkruar ai. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Padrejtësi dhe tradhti, zoti i shkatërroftë ata që ta vodhën ëndrrën”, babai i Ardian Ismajlit me akuza pasi mbrojtësi nuk luajti asnjë minutë

“Padrejtësi dhe tradhti, zoti i shkatërroftë ata që ta vodhën ëndrrën”, babai i Ardian Ismajlit me akuza pasi mbrojtësi nuk luajti asnjë minutë

Kombëtarja e Shqipërisë
Nuk ka luajtur asnjëherë me të, Vinicius reagon në rrjetet sociale për largimin e lojtarit nga Real Madridi

Nuk ka luajtur asnjëherë me të, Vinicius reagon në rrjetet sociale për largimin e lojtarit nga Real Madridi

La Liga
Tifozi shqiptar humbi rrugën mes spanjollëve, shikoni se si përfundoi

Tifozi shqiptar humbi rrugën mes spanjollëve, shikoni se si përfundoi

Kombëtarja e Shqipërisë
Dita e ndeshjeve: Grupi C dhe D mbyll fazën e grupeve në Euro 2024

Dita e ndeshjeve: Grupi C dhe D mbyll fazën e grupeve në Euro 2024

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Shqipëri 0-1 Spanjë

Notat e lojtarëve, Shqipëri 0-1 Spanjë

Përfaqësueset
Merr fund aventura e Shqipërisë në Euro 2024, mposhtemi minimalisht nga Spanja

Merr fund aventura e Shqipërisë në Euro 2024, mposhtemi minimalisht nga Spanja

Përfaqësueset
Kalo në kategori