0Shares

Luana Vjollca është njëra prej moderatoreve më të bukura të ekraneve shqiptare.

Kjo ka bërë që biondja e famshme të ndiqet nga fansa të shumtë në rrjetet sociale.

(Foto: InstaStory/LuanaVjollca)

Për më shumë, admiruesit e saj mezi presin fundjavën që ta shohin prezantuesen në emisionin e saj televiziv.

Luana Vjollca me një tjetër paraqitje të jashtëzakonshme shfaq anën atraktive të saj (Foto) Luana Vjollca me një tjetër paraqitje të jashtëzakonshme shfaq anën atraktive të saj (Foto)

Ndërsa Luana kujdeset që t’i mbajë të informuar ata që e pëlqejnë, se çfarë do të veshe në emisionin e radhës.

Pas pak ka #ShikokushLUAN ?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on Jan 13, 2018 at 10:02am PST

Këtë fundjavë ajo ka zgjedhur një fustan të gjatë që ia thekson linjat trupore.

Ndërkohë që edhe makijazhi dhe flokët e saja janë rregulluar në mënyrë që ajo merr dhjetëra mijëra pëlqime.

(Foto: InstaStory/LuanaVjollca)

Në profilin e saj në Instagram, ku ndiqet nga mbi një milion fansa, ajo i ka publikuar disa fotografi dhe video që vënë në pah dukjen e saj. /Telegrafi/

(Foto: InstaStory/LuanaVjollca)

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)