0Shares

Ka filluar gjykimi i gazetarit kotraverz Dragan Pavlloviq – Llatas, i cili akuzohet për fshehje tatimi dhe dëmtim të buxhetit të shtetit, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Me kërkesë të avokatit mbrojtësë dhe të gazetarit Llatas, gjykata nuk lejoi të bëhen video inçizime në sallën ku po zhvillohet seanca për lëndën ”Total”.

Kërkesa e tyre u pranua dhe u lejua inçizimi vetëm i prokurorëve të PSP-së./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)