LAJMI I FUNDIT:

Leze Qena përlotet për shoqen e fundit që shkoi në amshim

Leze Qena përlotet për shoqen e fundit që shkoi në amshim
Leze Qena në emisoin “Show Room me Gentën” (Foto: YouTube/RTV Dukagjini)

Aktorja Leze Qena me lot në sy ka treguar për shoqërinë e përjetshme me Antoneta Shirokën.

Reklama

Ne emisionin “Show Room me Gentën”, ajo kujtoi shoqërinë me të, derisa tregoi për dhimbjen që po përjeton tani pas vdekjes së saj.

“Ka qenë shoqja ime e vetme. Kohën e fundit nuk shiheshim shpesh, por kur doja shkoja tek ajo se në shtëpi ishte. Ka qenë zonja e parë e Prishtinës dhe ashtu ka vdek, sikur zonjë”, ka treguar aktorja.

Leze Qena në emisoin “Show Room me Gentën” (Foto: YouTube/RTV Dukagjini)

Qena ka treguar se pak kohë para se shoqja e saj të ndërronte jetë, e kishe përmendur në një emision televiziv, ku kishte treguar për shoqërinë e tyre.

Mirëpo, ajo pendohet që e kishte përmendur, derisa thotë se tani e do vdekjen edhe për vete.

“Nuk po mund të pajtohem kurrsesi. Inshallah më merr me vete, pas këtij emisioni. Sikur e kam përmend e ka shkuar”.

“Ta kisha ditë nuk e kisha përmendur. Por, ndoshta kështu ka qenë fati me shkua ajo, e unë e përmenda”, tha ajo.

Klikoni këtu për të shikuar emisionin

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori