0Shares

Është filmuar në Londër një veturë, jashtë dritares së të cilës qëndronte një qen.

Gjithçka ishte në rregull, derisa makina nuk hyri në kthesë me shpejtësi dhe kafsha e humbi balancën, transmeton Telegrafi.

‘Prishtina International Autoshow’ u përmbyll me sukses shumë të madh

Për pasojë, mbeti i varur për litarin që ia mbanë qaforen dhe u tërhoq zvarrë nëpër asfalt.

“Hapni xhamin vetën sa të ajrosen qentë, por jo edhe të nxjerrin trupin përjashta”, është një koment lidhur me rastin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)