Andros Townsend do të zëvendësoj Raheem Sterling te kombëtarja angleze.

Mesfushori me tipare sulmuesi i Manchester Cityt nuk mund të jetë pjesë e Anglisë për dy ndeshjet kualifikuese.

Kjo pasi ka pësuar një lëndim në ndeshjen ndaj Tottenhamit dhe nuk do të mund të luaj.

Këta futbollistë kanë krijuar më shumë raste në Ligën e Kampionëve Këta futbollistë kanë krijuar më shumë raste në Ligën e Kampionëve

Shkalla e lëndimit të ish-futbollisti të Liverpoolit ende nuk dihet, por e rëndësishme është se nuk do të mund të ndihmoj skuadrën.

Andros Townsend i Crystal Palace është i përzgjedhuri i trajnerit Gareth Southgate për të zëvendësuar Sterlingun. /Telegrafi/

townsend