LAJMI I FUNDIT:

Kylie Jenner shfaqet me kreacion të Valdrin Sahitit në video-reklamën e saj të re

Kylie Jenner shfaqet me kreacion të Valdrin Sahitit në video-reklamën e saj të re

Bukuroshja Kylie Jenner ka njoftuar se linja e saj e re, e quajtur “Kylie Baby”, do të lansohet më 28 shtator me katër produkte: shampo me flluska, losion për trupin, shampo dhe zbutës – të gjitha për bebe.

Reklama

Ajo ka realizuar së fundmi edhe një spot reklamues për linjën e re të produkteve në ardhje, ndërsa është shfaqur në reklamë bashkë me vajzën e saj, Stormi.

Dukjen në këtë video-reklamë promovuese, Jenner ia ka besuar stilistit të njohur shqiptar, Valdrin Sahiti.

Ka qenë vet ky i fundit, ai i cili përmes publikimit të spotit të ri reklamues të Kyelie-t në Instagram, ka njoftuar se ishte kënaqësia e tij të punonte për një emër të njohur si Kylie, të cilënn uk ka hezituar ta quajë “muzë”.

Ndërkohë vet Jenner në publikimin e reklamës në Instagram, nuk e ka etiketuar stilistin shqiptar për kreacionet që ia ka punuar.

Është thënë tash e sa kohë se kreatorët shqiptarë por edhe të huaj paguajnë shuma marramendëse që kreacionet e tyre të vishen nga personazhe me renome botërore, në mënyrë që të promovohet emri i tyre.

Nuk dihet nëse të njëjtën rrugë ka zgjedhur edhe stilisti i njohur kosovar, Valdrin Sahiti. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Seriali

Seriali "Rrushe" u transmetua me titra shqip nga Top Channel - Fatmir Spahiu: Të evidentohen gjëra të tilla, por pa krijimin e ndarjeve dhe përçarjeve mes nesh

Magazina
Kalo në kategori