LAJMI I FUNDIT:

Kuzhinën e prindërve e mbuloi me gjalpë kikiriku, TikTokeri amerikan thotë se iu deshën 12 kilogramë gjalpë dhe 4 orë punë

Kuzhinën e prindërve e mbuloi me gjalpë kikiriku, TikTokeri amerikan thotë se iu deshën 12 kilogramë gjalpë dhe 4 orë punë

Një djalë i ri i cili ka miliona shikime nga videot që i poston në TikTok, kishte vendosur t’i ‘befasojë’ prindërit kur tërë kuzhinën vendosi ta mbulojë me gjalpë kikiriku.

Reklama

TikTokeri Corbin Millety, profili i të cilit ka shumë video të tij, ku shihet duke u ‘tallur’ me prindërit, ka fituar 38 milionë shikime me videot e tij më të fundit, transmeton Telegrafi.

Videoja me përshkrimin “të mbulosh kuzhinën e prindërve me gjalpë kikiriku”, shfaq pamjet nga kuzhina para se të mbulohej me gjalpë kikiriku dhe më pas që u mbulua e tëra dhe mori një ngjyrë tjetër.

19-vjeçari nga Pennsylvania tha se një “rreng” e kishte bërë në gusht të vitit të kaluar dhe mori 14 milionë shikime, por që më pas llogaria e tij ishte bllokuar.

“Më është dashur të hapë llogari të re për video tjera”, tha Millet.

Thotë se për ta mbuluar kuzhinën me gjalpë kikiriku, është dashur të blejë 12 kilogramë dhe afro 4 orë punë të pandërprerë. /Telegrafi/

@corbinnmilletAll peanut butter was eatin by doggies🐕

♬ Who Am I (What’s My Name?) – Snoop Dogg

Në trend Fun

Më shumë
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

Fun
Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Kalo në kategori