0Shares

Zanfina Ismaili ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor për tregun shqiptar.

Ajo tashmë i është përkushtuar krejtësisht rolit të një avokateje, ku po e kryen punën me mjaft sukses.

Megjithatë, këngëtarja po gjen kohë edhe t’i përgjigjet edhe fansave, të cilët asnjëherë nuk i neglizhon dhe pa prites iu kthen dashurinë që e merr prej tyre.

Së fundi, përmes llogarinë personale në Instagram i është përgjigjur fansave të shumtë duke mos neglizhuar edhe pyetjet provokuese.

Një prej tyre ishte edhe kur do t’i jap fund beqarisë, meqenëse këngëtarja ka mbushur tashmë 33 vjet.

☀️

A post shared by Mona Jr. (@zanfina.ismaili) on Jun 23, 2018 at 9:27am PDT

“Kur të më teket po s’po dua. Krrrrk”, duke shtuar se nuk është e dashuruar gjersa dashurinë e vërtetë e ka gjetur vetëm te familja.

Gjithashtu ka pohuar se do të bëhet nënë vetëm kur Perëndia të vendos, por për këtë duhet të gjejë një të dashur. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)