LAJMI I FUNDIT:

Kur buzëqeshja të rinon: 10 rastet e yjeve që duken shumë herë më të reja kur janë në humor të mirë

Kur buzëqeshja të rinon: 10 rastet e yjeve që duken shumë herë më të reja kur janë në humor të mirë

Kot nuk thonë që buzëqeshja të rinon, pasi i jep mimikës gjallëri dhe të bën të dukesh disa vite më e re. Këtë gjë e vërtetojnë edhe shumë foto të yjeve të famshëm.

Reklama

Në këtë artikull po ju sjellim 10 raste ku vetëm falë buzëqeshjes, yjet duken shumë herë më të reja në moshë.

Sharon Stone

Kur buzëqeshja të rinon: 10 rastet e yjeve që duken shumë herë më të reja kur janë në humor të mirë

Cindy Crowford

Kur buzëqeshja të rinon: 10 rastet e yjeve që duken shumë herë më të reja kur janë në humor të mirë

Gwineth Paltrow

Kur buzëqeshja të rinon: 10 rastet e yjeve që duken shumë herë më të reja kur janë në humor të mirë

Julia Roberts

Kur buzëqeshja të rinon: 10 rastet e yjeve që duken shumë herë më të reja kur janë në humor të mirë

Halle Berry

Kur buzëqeshja të rinon: 10 rastet e yjeve që duken shumë herë më të reja kur janë në humor të mirë

Sarah Jessica Parker

Kur buzëqeshja të rinon: 10 rastet e yjeve që duken shumë herë më të reja kur janë në humor të mirë

Kate Winslet

Kur buzëqeshja të rinon: 10 rastet e yjeve që duken shumë herë më të reja kur janë në humor të mirë

Jennifer Garner

Kur buzëqeshja të rinon: 10 rastet e yjeve që duken shumë herë më të reja kur janë në humor të mirë

Demi Moore

Kur buzëqeshja të rinon: 10 rastet e yjeve që duken shumë herë më të reja kur janë në humor të mirë

Christie Brinkley

Kur buzëqeshja të rinon: 10 rastet e yjeve që duken shumë herë më të reja kur janë në humor të mirë

Në trend Femra

Më shumë
Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Prindër dhe fëmijë
Georgina Rodriguez duket mahnitëse me veshje tradicionale arabe

Georgina Rodriguez duket mahnitëse me veshje tradicionale arabe

Femra
Të gjitha femrat do të zhvishen nga komplekset: Çfarë madhësie të gjokseve preferojnë meshkujt?

Të gjitha femrat do të zhvishen nga komplekset: Çfarë madhësie të gjokseve preferojnë meshkujt?

Femra
Hailey Bieber ndjek trendin ‘no pants’: Dalja pa pantallona në Paris e vuri në qendër të vëmendjes

Hailey Bieber ndjek trendin ‘no pants’: Dalja pa pantallona në Paris e vuri në qendër të vëmendjes

Femra
Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Këshilla dhe arsye
Pesë shenja që nuk duhet t’i injoroni kur fëmija juaj kollitet dhe të kërkoni ndihmë mjekësore

Pesë shenja që nuk duhet t’i injoroni kur fëmija juaj kollitet dhe të kërkoni ndihmë mjekësore

Këshilla për prindër
Kalo në kategori