LAJMI I FUNDIT:

Kthehet në patinazh pas katër vitesh, kishe harruar gjithçka dhe rrezikoi të lëndohet keq (Video)

Kthehet në patinazh pas katër vitesh, kishe harruar gjithçka dhe rrezikoi të lëndohet keq (Video)

Madoka Takayama nga Japonia, nuk kishte vizituar ndonjë patinazh për katër vite dhe në momentin që i veshi patinat, mendoi se i di lëvizjet e duhura. Por, 16-vjeçarja kishte harruar gjithçka dhe u rrëzua sapo hyri në akull.

Për më keq, adoleshentja ishte shumë e vendosur dhe dëshironte rrëshqiste, duke u lëkundur dhe përplasur keq disa herë me radhë, transmeton Telegrafi.

Madje, gjatë tërë kohës, e mbante në gojë një çamçakëz, të cilin mund ta përpinte dhe të ngufatej.

Filmimi i postuar më poshtë, tregon eksperiencën e saj të hidhur, që për fat të mirë nuk i shkaktoi ndonjë lëndim serioz. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Interesante
Kalo në kategori