LAJMI I FUNDIT:

Kthehen nga muaji i mjaltit, gjejnë shtëpinë të rrethuar me ‘Murin e Berlinit’ (Foto)

Kthehen nga muaji i mjaltit, gjejnë shtëpinë të rrethuar me ‘Murin e Berlinit’ (Foto)

Të porsamartuari kanë mbetur të dëshpëruar, kur u kthyen nga muaji i mjaltit dhe e gjetën shtëpinë të rrethuar me një mur të lartë afro dy metra.

Reklama

Thomas Entwistle dhe gruaja tij Rebekah e kanë përshkruar rrethojën enorme nga druri si ‘Muri i Berlinit’ që ua pamundëson shikimin nga dritaret, të peizazhit të Lancanshire të Anglisë, transmeton Telegrafi.

Mësimdhënësi 27-vjeçar dhe bashkëshortja tri vjet më e re, nuk mund të besonin kur gjetën murin vetëm gjysmë metri larg derës dhe dritareve të shtëpisë.

Këtë besohet se e ka ndërtuar fermeri fqinj, që ka probleme të vazhdueshme me sipërmarrësin, që e ka ndërtuar kompleksin e banimit.

Në anën tjetër Thomas dhe Rebekah, që paguan 250 mijë euro për këtë shtëpi me katër dhoma, ku u vendosën në fund të vitit të kaluar, nuk po dinë se çfarë të bëjnë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Interesante
Ndodh edhe kjo – pas stuhisë Daniel në Greqi, kopeja e deleve ha 100 kilogram kanabis

Ndodh edhe kjo – pas stuhisë Daniel në Greqi, kopeja e deleve ha 100 kilogram kanabis

Fun
Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Fun
Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Interesante
‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe

‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe "Këmbëmadhi” endet i lirë

Interesante
Kalo në kategori