LAJMI I FUNDIT:

Krokodili futet në një fushë të golfit në Florida

Krokodili futet në një fushë të golfit në Florida

Një grup lojtarësh të golfit në një fushë në Florida ndaluan përkohësisht lojën e tyre kur një krokodil masiv iu doli në rrugë.

Reklama

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, Lisa Reed tha se ajo dhe grupi i saj ishin duke luajtur në Stoneybrook Golf Club në Estero kur zvarraniku i madh hyri në zonën e lojës.

“Kjo është hera e parë”, dëgjohet duke thënë një anëtar i grupit të Reed. “O zot”.

Krokodili iu afrua një topi në rrugë, por përfundoi duke e injoruar atë dhe duke lëvizur tutje. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Fun
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Disa kuriozitete mbi numrin ‘Pi’

Disa kuriozitete mbi numrin ‘Pi’

Interesante
Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Interesante
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Kalo në kategori