0Shares

David White ka qenë së bashku me një grup, duke vizituar krokodilët e lumit në Queensland të Anglisë, kur ka takuar krijesën misterioze.

Gjallesa që ende nuk dihet se çfarë është, ka hyrë sërish në ujin e turbullt, sapo ka parë njerëzit që ndodheshin pranë, transmeton Telegrafi.

“Ishte sikur ndonjë kafshë e turpshme, që me të kuptuar se po e shikojnë largohet dhe humbet”, ka shkruar White lidhur me rastin.

Shikuesit e videos e kanë përshkruar si balenë të vogël, midhje gjigante si dhe jashtë tokësor, ndërsa ende nuk ka ndonjë shpjegim konkret. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)