LAJMI I FUNDIT:

Krijesa misterioze në një pjesë malore (Video)

Krijesa misterioze në një pjesë malore (Video)

Lucas dhe Jeroen kanë qenë duke e vizituar Parkun Nacional Veluwecoom që ndodhet në Holandë, shumë afër kufirit me Gjermaninë, kur kanë hasur në atë që besohet të jetë Këmbëmadhi.

Të rinjtë që njihen vetëm me emra, shihen duke filmuar në pjesën malore, ku papritmas shohin diçka që duket si ndonjë qen, por lartësia ku ndodhej hoqi këtë dyshim, transmeton Telegrafi. Meqenëse dëgjohet një krismë, ata largohen me shpejtësi duke mos mundur ta dokumentojnë rastin.


Rreth minutës së dytë në videon e postuar më poshtë, mund të shihni atë që mendohet të jetë krijesa misterioze, për të cilin askush nuk ka pasur dëshmi konkrete. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mbi 33 milionë shikime - vogëlushi filloi të kërcente menjëherë pasi bëri hapat e para në jetë

Mbi 33 milionë shikime - vogëlushi filloi të kërcente menjëherë pasi bëri hapat e para në jetë

Fun
Një çift në Angli janë bërë viralë pasi e kanë shndërruar kopshtin e tyre “gri” në një

Një çift në Angli janë bërë viralë pasi e kanë shndërruar kopshtin e tyre “gri” në një "oazë të bukur” me lule

Interesante
Çfarë nuk shkon me këtë shtëpi - kjo foto ngatërroi shumë dhe u bë hit për një detaj

Çfarë nuk shkon me këtë shtëpi - kjo foto ngatërroi shumë dhe u bë hit për një detaj

Interesante
Të gjithë kanë vetëm një pyetje kur shohin këtë foto nga Bosnja: Pse?

Të gjithë kanë vetëm një pyetje kur shohin këtë foto nga Bosnja: Pse?

Fun
Gruaja britanike padashje krijoi një iluzion optik sikur në dorë mbante një bebe, ngjall reagime në internet

Gruaja britanike padashje krijoi një iluzion optik sikur në dorë mbante një bebe, ngjall reagime në internet

Fun
Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Fun
Kalo në kategori