0Shares

Ferrari është një makinë e shpejtë dhe e fuqishme, andaj në rast se shoferi nuk di si vozitet, më mirë të mos e merr timonin e kësaj veture.

Për më keq, një shofer i tillë që provonte të krenohej me modelin 488 GTB, gati sa nuk është përplasur me të, transmeton Telegrafi.

Në videon e postuar më poshtë, shihet momenti dramatik, kur ai e ka humbur kontrollin. Kjo ka ndodhur meqë ka dashur të tregonte më të mirën e veturës italiane, pasi në afërsi kishte të pranishëm që e xhironin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)