LAJMI I FUNDIT:

Elkos dhuroi 600 pako ushqimore në ditën e parë të Ramazanit

Elkos dhuroi 600 pako ushqimore në ditën e parë të Ramazanit

Kompania Elkos në ditën e parë të Ramazanit ka dhuruar 600 pako ushqimore.

Reklama

Pakot ushqimore janë shpërndarë përmes Bashkësive Islame, në pothuajse të gjitha qytetet e Kosovës, transmeton Telegrafi.

“Dita e parë e Ramazanit filloi me aktivitete humaniare nga Elkos Group dhe ETC. 600 PAKO me Produkte Ushqimore janë duke u shpërndarë përmes Bashkësive Islame gati në të gjitha qytetet e Kosovës. Shpresojmë të kemi plotësuar sado pak nevojat e konsumit familjar në këto ditë feste.  Falënderime pafund pranuam nga përfaqësuesit e Bashkësisë Islame të cilët vlerësuan shumë kontributin e Elkos dhe vet pronarit z.Ramiz Kelmendi të cilët janë afër qytetarëve në çdo festë”, thuhet në njoftimin e kompanisë Elkos.

Kompania Elkos ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për muajin e shenjtë të Ramazanit. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Joseph: Shtëpia e Bardhë e alarmuar për situatën, Ambasada amerikane në Beograd nuk i ri-shpërndanë mesazhet e krizës

Joseph: Shtëpia e Bardhë e alarmuar për situatën, Ambasada amerikane në Beograd nuk i ri-shpërndanë mesazhet e krizës

Lajme
Borrell i bën thirrje Serbisë ta tërheqë ushtrinë nga kufiri me Kosovën

Borrell i bën thirrje Serbisë ta tërheqë ushtrinë nga kufiri me Kosovën

Lajme
Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Lajme
Kurti: Prej 24 shtatorit, sulmit terrorist ndaj Kosovës asgjë më nuk është e njëjtë

Kurti: Prej 24 shtatorit, sulmit terrorist ndaj Kosovës asgjë më nuk është e njëjtë

Lajme
Edhe ambasadori Hovenier reagon për mobilizimin ushtarak të Serbisë afër kufirit me Kosovën

Edhe ambasadori Hovenier reagon për mobilizimin ushtarak të Serbisë afër kufirit me Kosovën

Lajme
Kërcënohet në rrjetet sociale një polic në veri

Kërcënohet në rrjetet sociale një polic në veri

Lajme
Kalo në kategori