LAJMI I FUNDIT:

Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

Derisa kanë mbetur vetëm disa ditë deri në Halloween, ata që duan ta festojnë sa më mirë, po i bëjnë prerjet e fundit të kostumeve.

Reklama

Derisa shumica e duan tradicionalen e frikshme, të tjerë kanë zgjedhur të kenë paraqitje më të butë, transmeton Telegrafi.

Njerëz nga mbarë bota, kanë treguar në Bored Panda kombinimet e tyre të këndshme, që tregojnë se jo të gjitha duhet të jenë të frikshme.

Për dallim prej tjerëve që kanë zgjedhur të kuqen si gjak dhe maska, disa vendosën të duken komik me paraqitje të ndryshme kreative.

Nuk mungojnë personazhet e ndryshme prej filmave, apo skena të improvizuara që do ishin shumë të këndshme për festën që zhvillohet në fund të këtij muaji. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

Fun
Kalo në kategori