LAJMI I FUNDIT:

Kjo është dëshmia se shapkat e nënave janë ende ‘armë’ shumë të fuqishme

Kjo është dëshmia se shapkat e nënave janë ende ‘armë’ shumë të fuqishme

Teksa gruaja shikonte lumin duke u rritur përpara shtëpisë së saj, këlyshët që rrëqetheshin rreth këmbëve të saj tërhoqën grabitqarët e zemëruar.

Kur ata filluan të afrohen dhe të përgatiten për sulmin, gruaja vendosi të hiqte pantoflat dhe t’i kërcënojë krokodilët.


Videoja që po përhapet në rrjetet sociale është dëshmi se shapkat e nënës është ende një armë serioze dhe e fuqishme.

Krokodilët ikën në të njëjtin moment që ajo i kërcënoi.

Për fat të mirë, kjo është një histori me një fund të lumtur. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Fun
Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Fun
E qeshura e adhurueshme e këtij djali do t'ju bëjë ditën e mirë

E qeshura e adhurueshme e këtij djali do t'ju bëjë ditën e mirë

Fun
Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Interesante
Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Fun
Kalo në kategori