Kim Kardashian dukej sensacionale teksa iu bashkua motrës së saj Khloe dhe Lily-Rose Depp në festën magjepsëse të Beyonce-s për ditëlindjen e 41-të.

28-herë fituesja e Grammy-t, Beyonce realizoi një festë të vonuar për ditëlindjen e mbushur me yje në një pallat të Bel-Air të shtunën mbrëma.

Kim shfaqi figurën e saj në një trupore me model të kuq me çizme me të njëjtën copë.

Kim i dha flokëve të saj bionde platini një shtysë të madhe me zgjatjet e flokëve dhe ajo mbajti syze të mëdha të zeza mbi çehren e saj plotësisht të konturuar.

Motra e saj më e vogël, Khloe, tregoi brekët e saj me forma nën një minifund të argjendtë të tejdukshëm, me bluza me mëngë të gjata dhe çizme.

Reklama
Reklama

Bashkëthemeluesja 38-vjeçare e Good American e mbrojti fytyrën e saj plotësisht të konturuar me një çantë të vogël argjendi.

Ditën e veçantë të Beyonce-s e festoi edhe Lily-Rose Depp, të cilën audienca mund ta shohë së shpejti në serialin me gjashtë episode të HBO-së, “The Idol”.

Megan Fox dhe i fejuari i saj Machine Gun Kelly mbërritën në mbrëmjen e Knowles-Carter të veshur me pallto prej gëzofi artificial.

Bella Hadid mbërriti në vend me një buzë të kuqe të ndezur dhe një bisht të gjatë të gërshetuar. /Telegrafi/