LAJMI I FUNDIT:

Kim Kardashian tregon figurën e saj të pabesueshme me një kostum të kuq, teksa bashkohet me shumë yje në festën e Beyonce-s për ditëlindjen e 41-të

Kim Kardashian tregon figurën e saj të pabesueshme me një kostum të kuq, teksa bashkohet me shumë yje në festën e Beyonce-s për ditëlindjen e 41-të

Kim Kardashian dukej sensacionale teksa iu bashkua motrës së saj Khloe dhe Lily-Rose Depp në festën magjepsëse të Beyonce-s për ditëlindjen e 41-të.

28-herë fituesja e Grammy-t, Beyonce realizoi një festë të vonuar për ditëlindjen e mbushur me yje në një pallat të Bel-Air të shtunën mbrëma.


Kim shfaqi figurën e saj në një trupore me model të kuq me çizme me të njëjtën copë.

Kim i dha flokëve të saj bionde platini një shtysë të madhe me zgjatjet e flokëve dhe ajo mbajti syze të mëdha të zeza mbi çehren e saj plotësisht të konturuar.

Beyonce zgjedh një tjetër shqiptare, vishet nga Nensi Dojaka
Lexo po ashtu Beyonce zgjedh një tjetër shqiptare, vishet nga Nensi Dojaka

Motra e saj më e vogël, Khloe, tregoi brekët e saj me forma nën një minifund të argjendtë të tejdukshëm, me bluza me mëngë të gjata dhe çizme.

Bashkëthemeluesja 38-vjeçare e Good American e mbrojti fytyrën e saj plotësisht të konturuar me një çantë të vogël argjendi.

Ditën e veçantë të Beyonce-s e festoi edhe Lily-Rose Depp, të cilën audienca mund ta shohë së shpejti në serialin me gjashtë episode të HBO-së, “The Idol”.

Megan Fox dhe i fejuari i saj Machine Gun Kelly mbërritën në mbrëmjen e Knowles-Carter të veshur me pallto prej gëzofi artificial.

Bella Hadid mbërriti në vend me një buzë të kuqe të ndezur dhe një bisht të gjatë të gërshetuar. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Një xhaketë që nuk ka konkurrencë këtë vjeshtë: Ka shtyrë të gjitha të tjerat jashtë modës

Një xhaketë që nuk ka konkurrencë këtë vjeshtë: Ka shtyrë të gjitha të tjerat jashtë modës

Moda
Kate Middleton ka bërë një rifreskim total të pamjes, duke i ndryshuar ngjyrën e flokëve

Kate Middleton ka bërë një rifreskim total të pamjes, duke i ndryshuar ngjyrën e flokëve

Flokë dhe stil
Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Femra
Kombinime të lezetshme të modës me çorape të rrudhura pa shputa në rolin kryesor

Kombinime të lezetshme të modës me çorape të rrudhura pa shputa në rolin kryesor

Keshilla Modë
Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Femra
LEHTËSONI DHIMBJET E BEBIT TUAJ

LEHTËSONI DHIMBJET E BEBIT TUAJ

Prindër dhe fëmijë
Kalo në kategori