LAJMI I FUNDIT:

Me këto katër shenja e lini atë të kuptoj se jeni e gatshme për martesë

Me këto katër shenja e lini atë të kuptoj se jeni e gatshme për martesë

Tregoni që ai është i duhur për ju

Sigurohuni që ai e din se është i duhuri.

Këtë mund ta bëni përmes letrave të vogla ku i flisni për dashurinë, darka romantike dhe befasi tjera të veçanta, transmeton Telegrafi.

Bëhuni e sinqertë

Mos i bini tërthorazi.

Flisni hapur dhe sinqerisht rreth asaj se ku po shkon lidhja juaj.

Bëjani me dije që fejesa është pjesë e planit tuaj.

Bashkëpunoni me shoqërinë

Kërkoni ndihmë edhe nga shoqëria juaj!

Bëni që edhe shoqëria të jep shenja kur ju nuk jeni rrotull dhe ta inkurajojnë atë të bëj një hap para…

Bëhuni kreative

Gjeni mënyra tinëzare për t’i treguar atij se e keni në mendje martesën.

Blini një revistë për nuse dhe filloni të lavdëroni unaza martese etj. /Telegrafi/