LAJMI I FUNDIT:

Kendall Jenner dhe Bad Bunny hedhin poshtë thashethemet për ndarje, fotografohen bashkë në Beverly Hills

Kendall Jenner dhe Bad Bunny hedhin poshtë thashethemet për ndarje, fotografohen bashkë në Beverly Hills
Foto: Twitter

Ata janë çifti më i përfolur në Amerikë dhe çdo lëvizje e modeles Kendall Jenner dhe partnerit të saj aktual, Bad Bunny, po ndiqet nga mediat.

Reklama

Të premten, dyshja dolën për darkë në Beverly Hills dhe u kapën mes thashethemeve për një ndarje, diçka që, me sa pamë, duket se është hedhur poshtë.

Kendall, siç shihet edhe në foto, nuk u gëzua shumë që u kap nga mediat dhe u përpoq të mbulonte fytyrën nga kamerat e paparacëve që të mos prishnin takimin e tyre romantik.

Modelja kishte veshur xhinse, një bluzë të bardhë dhe një xhaketë lëkure, ndërsa artisti zgjodhi pantallona kafe, një xhup si dhe një kapelë blu.

Të gjitha lajmet nga Kendall Jenner
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kendall Jenner

Çifti u panë sërish në publik pothuajse një muaj pasi morën pjesë në ndeshjen e playoff-it ‘Los Angeles Lakers – Golden State Warriors’.

Foto: Backgrid

Në prill, ata u fotografuan gjithashtu së bashku teksa po shijonin festivalin e njohur, Coachella.

Në këtë ngjarje, Benito Antonio Martinez Ocasio – emri i vërtetë i këngëtarit – performoi në skenën kryesore në Los Angeles.

Foto: Backgrid

Para kësaj, ylli i famshëm ka qenë në një romancë të gjatë me basketbollistin Devin Booker. /Telegrafi/

Foto: Backgrid

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Gruaja e Thierry Henry, Andrea Rajacic shkëlqeu në një paraqitje të rrallë publike

Gruaja e Thierry Henry, Andrea Rajacic shkëlqeu në një paraqitje të rrallë publike

Magazina
Paris Hilton tallet për ecjen në pasarelë gjatë shfaqjes për 'Mugler', krahasohet me atë të një pule

Paris Hilton tallet për ecjen në pasarelë gjatë shfaqjes për 'Mugler', krahasohet me atë të një pule

Magazina
Kalo në kategori