LAJMI I FUNDIT:

Katër anëtarë të familjes gjenden të vdekur në shtëpinë e tyre në Ditën e Krishlindjes në SHBA

Katër anëtarë të familjes gjenden të vdekur në shtëpinë e tyre në Ditën e Krishlindjes në SHBA

Katër persona janë gjetur të vdekur brenda një shtëpie në New Mexico pas disa të shtënave në Ditën e Krishtlindjes.

Reklama

Policia gjeti kufomat e katër personave pasi mori një thirrje për ndihmë në shtëpinë e Rio Rancho, në Albuquerque të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pas raporteve të një të shtëne të mërkurën rreth orës 04:00 të mëngjesit të kohës lokale.

Autoritetet thanë që të katër viktimat duket se kanë vdekur nga plagët me armë zjarri.

Policia nuk ka lëshuar asnjë informacion tjetër në lidhje me viktimat ose rrethanat që lidhen me vdekjen e tyre.

Ende nuk është e qartë se në çfarë moshe kanë qenë viktimat.

Të katër personat ishin nga e njëjta familje, sipas të afërmve. /Telegrafi/

 

Në trend Botë

Më shumë
Ushtarët ukrainas arrijnë të rrëzojnë dronin rus, duke e qëlluar vetëm me pushkë automatike

Ushtarët ukrainas arrijnë të rrëzojnë dronin rus, duke e qëlluar vetëm me pushkë automatike

Evropa
Fëmijët e kreut të Wagnerit rus filmohen duke kënduar: Jemi elitë, ndërsa të tjerët kërkojnë lëmoshë dhe pastrojnë dyshemetë

Fëmijët e kreut të Wagnerit rus filmohen duke kënduar: Jemi elitë, ndërsa të tjerët kërkojnë lëmoshë dhe pastrojnë dyshemetë

Evropa
Zelensky thotë se Ukraina është gati të jetë në NATO

Zelensky thotë se Ukraina është gati të jetë në NATO

Evropa
Nxënësi 13-vjeç rrah brutalisht profesorin në Skoci, mësimdhënësi përfundon i shtrirë në korridorin e shkollës pothuajse pa ndjenja

Nxënësi 13-vjeç rrah brutalisht profesorin në Skoci, mësimdhënësi përfundon i shtrirë në korridorin e shkollës pothuajse pa ndjenja

Evropa
Vdes gruaja që qëndroi 22 vite në gjendje koma nga plagët e pësuara në një sulm në Jerusalem

Vdes gruaja që qëndroi 22 vite në gjendje koma nga plagët e pësuara në një sulm në Jerusalem

Botë
Mediat ruse: Rusia ka humbur mbi 2000 tanke në Ukrainë

Mediat ruse: Rusia ka humbur mbi 2000 tanke në Ukrainë

Evropa
Kalo në kategori