Policia e Kosovës ka njoftuar se një Inspektor pranë Ministrisë së Punës ka raportuar në polici se është kanosur nga i dyshuari mashkull kosovar pronar i një firme ndërtimi.

Lidhur me rastin është kontaktuar prokurori kujdestar i cili ka cilësuar rastin dhe ka urdhëruar që rasti të hetohet në procedurë të rregullt. /Telegrafi/