LAJMI I FUNDIT:

Kanë një shije të rafinuar. Janë ikona të modës pas të cilave kthejnë shikimin të gjithë: Katër shenjat e Zodiakut që kanë më shumë stil!

Kanë një shije të rafinuar. Janë ikona të modës pas të cilave kthejnë shikimin të gjithë: Katër shenjat e Zodiakut që kanë më shumë stil!

Derisa për disa është me rëndësi vetëm të ndihen rehat dhe këndshëm në gardërobën që e veshin, për pjesëtaret e tjera të Zodiakut gjithsesi është e rëndësishme të jenë elegante

Reklama

Këto shenja, me stilin dhe origjinalitetin në zgjedhjen e gardërobës së tyre i ngazëllejnë të gjithë.

Astrologët konstatojnë që me shije të mirë në veshje avancojnë pjesëtarët e katër shenjave të horoskopit, transmeton Telegrafi.

Demi

Demat kanë shije të rafinuar për stil, është e pamundshme që të mos i vëreni kur shfaqen ndokund. Çfarëdo që të veshin, u rri perfekt.

Demat janë ata të cilët diktojnë modën, dhe të cilët shumica i marrin si shembull kur është fjala për modën.

Luani

Luanët nuk e kanë problem të harxhojnë një pasuri të tërë në një gardërobë, vetëm e vetëm që të duken mirë në të. Luanët pëlqejnë modën e lartë, rrobat e bëra prej pëlhurave më të mira, me cilësi të lartë.

Ndodh shpesh që Luanët të veshin diçka që askush nuk do të guxonte, vetëm për të lënë përshtypje te të tjerët.

Peshorja

Peshoret kënaqen me modën dhe ndjekin trendët e modës me shumë kujdes, por ata gjithashtu dinë t’i japin një vulë personale një stili të caktuar.

Nëse ata veshin diçka që është moderne, do ta bashkojnë atë me diçka që është klasike. Peshoret janë të afta në kombinimin dhe përputhjen e ngjyrave dhe stileve dhe ka rregullat e veta të modës.

Ujori

Ujorët kanë një sens të veçantë stili. Kur bëhet fjalë për veshje, ata vetëm blejnë veshje dhe këpucë vërtet të punuara mirë.

Ujorët preferojnë modelet klasike të gardërobës, por që janë gjithmonë me ngjyra të pazakonta dhe në kombinime të pazakonta.

/Telegrafi/


Në trend Stil

Më shumë
Një teknikë për orgazma të shumëfishta që pakkush e di: Gjithmonë do të dëshironi më shumë, më shumë, dhe më shumë...

Një teknikë për orgazma të shumëfishta që pakkush e di: Gjithmonë do të dëshironi më shumë, më shumë, dhe më shumë...

Intimitet dhe Pasion
Vendoseni kavanozin me oriz në dollap menjëherë: Pas vetëm disa ditësh do të kënaqeni me rezultatin

Vendoseni kavanozin me oriz në dollap menjëherë: Pas vetëm disa ditësh do të kënaqeni me rezultatin

Bëje vet
Vendoseni këtë në saksi dhe lulja nuk do të thahet kurrë: Një truk nga luleshitës me përvojë

Vendoseni këtë në saksi dhe lulja nuk do të thahet kurrë: Një truk nga luleshitës me përvojë

Lule
Është ky tipi më i keq i femrës që do ta takosh: Nxirre menjëherë nga jeta jote!

Është ky tipi më i keq i femrës që do ta takosh: Nxirre menjëherë nga jeta jote!

Këshilla Lifestyle
Preferencat e meshkujve për gjokset e femrave tregojnë shumë për personalitetin e tyre

Preferencat e meshkujve për gjokset e femrave tregojnë shumë për personalitetin e tyre

Lifestyle
Pompat spartane: Vetëm një i zëvendëson madje 10 të zakonshme (Video)

Pompat spartane: Vetëm një i zëvendëson madje 10 të zakonshme (Video)

Ndërtim i muskujve
Kalo në kategori