LAJMI I FUNDIT:

Kamioni rrotullohet në rrugën e vërshuar, shoferi shpëtohet nga ekskavatori dhe disa qytetarë (Video)

Kamioni rrotullohet në rrugën e vërshuar, shoferi shpëtohet nga ekskavatori dhe disa qytetarë (Video)

Gjatë vërshimeve që kishin ndodhur në Java të Indonezisë, disa qytetarë dhe një ekskavator i dolën në ndihmë shoferit, që u rrotullua me kamionin e mbingarkuar.

Ata reaguan me shpejtësi dhe ia dolën të hapin derën, prej nga e nxorën drejtuesin e makinës, që kishte humbur ndjenjat, transmeton Telegrafi.

Raportohet se gjendja tij është nën kontroll, megjithëse kamioni është dëmtuar rëndë.

Vërshimet që ndodhën në atë zonë si pasojë e reshjeve të shumta, kanë bërë që lumi të del nga shtrati dhe të shkaktoi dëme të konsiderueshme. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të 'bëhej' baba për herë të shtatë

Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të 'bëhej' baba për herë të shtatë

Fun
Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Interesante
Një grua thotë se “u sulmua” nga pulëbardhat ndërsa ishte duke ngrënë drekë në plazh – bie në sy njëri prej komenteve

Një grua thotë se “u sulmua” nga pulëbardhat ndërsa ishte duke ngrënë drekë në plazh – bie në sy njëri prej komenteve

Interesante
Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Interesante
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Guiness

Guiness "ia merr" titullin, qenit më të vjetër ndonjëherë

Interesante
Kalo në kategori