0Shares

Kohëve të fundit është bërë “trend” që vajzat apo djemtë e rinj të tallen me partnerët e tyre, duke i bërë xheloz në mënyra të ndryshme.

Së fundmi është publikuar një video në të cilën shfaqet një vajzë e re, e cila kishte vendosur të tallet keq me të dashurin e saj, të cilin e telefonon dhe i thotë se po e pret në shtëpi, transmeton Telegrafi.

Por, derisa ai ishte nisur rrugës për në shtëpi, ajo kishte menduar një metodë të pazakontë që ta bëjë xheloz.

I kërkon gruas t’ia dërgojë një fotografi, në momentin që e pa kërkoi shkurorëzim nga ajo (Foto) I kërkon gruas t’ia dërgojë një fotografi, në momentin që e pa kërkoi shkurorëzim nga ajo (Foto)

Ajo kishte veshur një ari kukull me xhinse dhe çorape që në shikim të parë dukej si një mashkull, të cilin më pas e ka vënë në shtrat duke i hipur sipër.

Dhe në momentin që futet në dhomë ndodh befasia, gjen të dashurën sipër “mashkullit” misterioz.

Ai reagon ashpër duke iu vërsulur të dashurës në shtrat, por në momentin e fundit e kupton që ishte pre e një kamere të fshehtë.

Edhe pse ishte një shaka, ai për disa momente nuk u qetësua, duke i bërtitur të dashurës së kësi lloj shakaje nuk bëhet, duke e “kërcënuar” se do t’ia kthejë me të njëjtën monedhë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)